За січень-травень 2014 ДПІ в Обухівському районі розглянуто 16 звернень громадян

Суспільна відкритість ДПІ в Обухівському районі  підтверджується налагодженим зворотним зв’язком з представниками  бізнесу та загалом громадянами.

Так, з початку 2014 року до ДПІ в Обухівському районі надійшло 16 письмових звернень громадян.

У своїх зверненнях громадяни  найчастіше інформують про невиплату  заборгованості по заробітній платі – 7 заяв або 43,75% від загальної  кількості звернень; порушують питання щодо перевірок суб’єктів господарювання у зв’язку з ненаданням чеків у торгових закладах та  зухвалого поводження працівників цих закладів – 4 заяви, або 25% від загальної кількості звернень; окремі звернення стосуються проведення перевірок орендодавців житла, невиконання робіт/послуг, за які сплачено аванси, порушення умов здійснення підприємницької діяльності.

Всі звернення, що надійшли до ДПІ, розглянуті і опрацьовані відповідними  структурними підрозділами, ініціаторам звернень  надані відповіді у встановлений законодавством термін.