За п’ять місяців 2014 року Центрами обслуговування платників на Київщині надано майже 61 тисяча адміністративних послуг

Аналіз наданих адміністративних послуг за січень – травень поточного року, показав, що найбільшу питому вагу (41%) серед загальної кількості послуг має видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За п’ять місяців 2014 року фізичним особам-платникам  надано понад 25 тисяч таких послуг.

На другому місці послуги з реєстрації книги обліку розрахункових операцій – 4,9 тисяч послуг, на третьому – видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, які контролюються органами Міндоходів, – 3,7 тисячі послуг.

Повний перелік усіх адміністративних послуг, які надаються територіальними органами ГУ Міндоходів у Київській області, можна переглянути на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників, а також за гіперпосиланнямhttp://kyivobl.minrd.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Нагадаємо, що на сьогодні у Київській області обслуговування платників здійснює 22 центри, в яких надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Крім того, у центрах обслуговування платники можуть подати звітність та отримати безкоштовні ключі електронного підпису.