Юна мешканка Київщини отримала премію ім. Анатолія Москаленка

4 липня 2014 року в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення премії Фонду розвитку журналістики ім. Анатолія Москаленка.

Наймолодшим лауреатом премії у номінації „школярі” стала мешканка Київщини, призерка щорічного конкурсу Міністерства доходів і зборів України „Очима дитини про бюджет країни” за напрямом «Літературні твори», 11-річна Інна Руденко. Окрім почесного ІІ місця в конкурсі Міндоходів, школярка неодноразово ставала переможницею районних та призеркою Всеукраїнських літературних конкурсів, являється членом гуртка «Журналіст» при Миронівському ЦДЮТ.

Враховуючи попередні заслуги Інни Руденко та цьогорічні творчі досягнення, Голова Наглядової ради Фонду, перший Президент незалежної України Леонід Кравчук нагородив наймолодшого лауреата премії та відзначив особливу роль журналіста у об’єктивному висвітленні життя країни, особливо у такі важкі часи, як зараз.

Вітання маленькій переможниці пролунали і від директора Інформаційно-комунікаційного департаменту Міндоходів Віктора Косарчука, який побажав Інні Руденко нових творчих здобутків і невичерпного натхнення та вручив подарунки від відомства.