Врожайний» уікенд на Київській митниці Міндоходів

Лише за три останні дні працівниками Київській митниці Міндоходів в пункті пропуску «Бориспіль» складено 9 протоколів про порушення митних правил, предметом яких була валюта. Загальна сума вилученої валюти склала більше мільйона гривень.

Найбільшу суму намагався незаконно ввезти на територію України громадянин Франції, який прилетів до України з Нідерландів. Після проходження іноземцем «зеленого коридору», виявилося, що у відкритому паперовому конверті, в одному з відділень дорожньої сумки пасажира знаходиться 40275 євро.

Нагадуємо, що користуючись «зеленим коридором» авіапасажир може безперешкодно переміщувати готівку лише  в еквіваленті 10 000 євро.

Тому, відповідно до чинного законодавства складено  протокол про порушення митних правил та вилучено  30275 євро.

Також порушив законодавство України і громадянин Азербайджану, що прилетів до України, намагаючись провести без декларування 33 500 доларів США.

З виявленої суми громадянину пропущено 13 650 доларів США, різниця – 19 850 доларів США вилучена за протоколом про порушення митних правил.

“Відзначилася” і наша співвітчизниця намагаючись вивезти з України до Нідерландів разом з чоловіком 41 265 доларів США, 40 англійських фунтів стерлінгів, 50 шекелей, 290 російських рублів, 2 633 гривень, які біли виявлені у жіночій сумці та відділенні валізи пасажирки після проходження зони спрощеного митного контролю „зелений коридор”.

За протоколом про порушення митних правил вилучено 14 229 доларів США.

Валюту вилучено до винесення судом рішення у справах.

ГУ Міндоходів у Київській області