Турпохід відміняється. Співробітники Київської митниці Міндоходів затримали незаконне перевезення партії рюкзаків і спальних мішків

До  митного поста «Святошин» керівником ТОВ «К» було подано електронну митну декларацію на вантаж «палатки, спальні мішки, надувні матраци».

Перевезення здійснювалось в контейнері. Під час проведення митного огляду в контейнері виявлено: 1536 шт., спальних мішків торгівельної марки “Terra-Incognita”, країна походження – Китай, що на 886 більше заявленого у митній декларації, та  незаявлених  20 коробок з рюкзаками по 20 шт. в коробці –  торгівельної марки “Terra-Incognita”, загальною кількістю 460 шт.

Так, як зазначені дії керівника ТОВ «К» мали ознаки порушення митних правил, співробітниками Київської митниці Міндоходів складено протокол про порушення митних правил та тимчасово вилучено 886 спальних мішків і 860 рюкзаків.