Цьогоріч вже 8 обухівчан обрали добровільне пенсійне страхування

З початку 2014 року 8 мешканців м.Обухова та Обухівського району уклали договори про добровільне пенсійне страхування та скористалися можливістю добровільно вносити щомісячні внески до Пенсійного фонду для одержання додаткової пенсії за рахунок сплати таких внесків.

За словами заступника начальника ДПІ в Обухівському районі Анни Сибірцевої, така активність громадян Обухівщини підтверджує зростання свідомості та відповідального ставлення до власного майбутнього.

Відповідно до чинного законодавства на добровільну участь у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні мають право особи, які досягли 16-річного віку та не належать до платників єдиного внеску. Також укладати договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування можуть іноземці, особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, та громадяни України, що постійно перебувають за межами України.

Щоб укласти відповідний договір, необхідно обрати умови добровільного страхування  та звернутися до державних податкових інспекцій за місцем проживання.. Мінімальний розмір єдиного внеску не може бути меншим за 422 грн. 65 коп. на місяць.