Тимчасово припинили господарську діяльність – не забудьте про податкову звітність

Фахівці ДПІ в Обухівському районі нагадують платникам податків, які вирішили  призупинити свою господарську діяльність, що податкову звітність  вони все рівно повинні подавати. Тобто, платник податків, як вказано в Податковому кодексі України, має подавати звітність за кожний звітний період у вигляді податкової декларації з кожного окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, здійснює такий платник господарську діяльність у звітному періоді чи ні.

Таким чином звітність подається до контролюючого органу, в якому платник перебуває на обліку, до моменту ліквідації платника податку.

Подання податкової декларації  суб’єктом господарювання визначено  статтею 49 ПКУ. Більш детальне роз’яснення з цього питання можна знайти на офіційному Веб-сайті  Міндоходів  у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (Дане роз’яснення знаходиться  у категорії 135.02).