Тайванський адресат залишився без «озброєної» посилки

Київською митницею Міндоходів постійно проводяться заходи щодо упередження та виявлення незаконного переміщення через митний кордон України заборонених та обмежених предметів, в тому числі і в поштових відправленнях.

Нещодавно у поштовому відправленні, що слідувало з Дніпропетровська до Тайбею (Тайвань), працівниками Київської митниці виявлено частини до зброї. У зв’язку з цим направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, до територіального органу Служби безпеки України за ознаками злочину щодо порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю.