Стан роботи сервісу «Пульс» за січень-травень 2014 року

За січень – травень 2014 року до ГУ Міндоходів у Київській області та митних органів надійшло 241 звернення (в т.ч. до Київської митниці Міндоходів 50 звернень), які надходять на антикорупційний сервіс «Пульс», що складає 5,4% від загальної кількості по Міністерству доходів і зборів України.

Найчастіше у заявників виникали питання, пов’язані: з недоліками у роботі органів Міндоходів – 58(30%); з проблемами при подачі звітності та реєстрації податкових накладних в ЄРПН – 47 (24%); з роботою центрів обслуговування платників – 11(6%).

Також платники звертаються на сервіс «Пульс» з питань контрольно-перевірочної роботи, реєстрації платником єдиного податку та платником ПДВ. За січень-травень 2014 року до ГУ Міндоходів у Київській області надійшло 4 звернення (2%), тематика яких пов’язана з корупційними діями працівників органів Міндоходів. По Київській митниці Міндоходів найбільше звернень стосується затримки митного оформлення (72%).

Всі звернення розглядаються своєчасно, протягом 3-х днів, а у випадках, якщо вирішення питання заявника суперечить нормам чинного законодавства, йому надається обґрунтоване роз’яснення з посиланням на норми законодавчих актів.