Шановні громадяни! Декларуйте свої доходи зручно і швидко в режимі он-лайн

Головне управління Міндоходів у Київській області нагадує, що платники податку на доходи фізичних осіб мають можливість подати  податкову декларацію  про майновий стан і доходи до контролюючих органів в електронній формі у режимі реального часу, тобто он-лайн.

Для подання декларацій в електронній формі у режимі реального часу (on-line) платнику податків необхідно здійснити наступне:

Перше. Отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів;

Друге. Завантажити із сайту Акредитованого центру сертифікації ключів інсталяційний пакет програмного забезпечення «Програмний комплекс користувача ЦСК». Встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері та виконати необхідні налаштування допоможе Інструкція користувача;

Третє. Авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа  та розпочати роботу.

Зазначимо, що на допомогу платнику податків на офіційному веб-порталі функціонує сервіс «Декларування он-лайн», який дає змогу заповнити річну податкову декларацію та зберегти результат у файлі як для друкування, так і надсилання до органів Міндоходів через Інтернет. Скористатися сервісом можна за електронною адресою: http://minrd.gov.ua/incomedecl.

Нагадаємо, що 30 квітня 2014 року закінчується кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2013 році, тож запрошуємо платників податку вчасно подати декларацію про майновий стан і доходи.