Розгляд звернень та запитів громадян органами Міндоходів Київщини

За І квартал 2014 року територіальними органами ГУ Міндоходів у Київській області розглянуто 90 письмових звернень громадян, у яких найчастіше порушувались питання щодо контрольно-перевірочної роботи та інформування про ухилення від сплати податків.

З загальної кількості письмових звернень 5 зареєстровано як скарги, після розгляду яких підтвердилась лише одна. Працівника, який допустив неналежне виконання своїх службових обов’язків, притягнуто до відповідальності.

Керівниками органів Міндоходів області у І кварталі  проведено 43 особистих прийоми громадян. Під час прийомів громадянам надавалися вичерпні роз’яснення та приймалися рішення у межах чинного законодавства по порушених громадянами питань.

Також з початку року до органів Міндоходів Київщини надійшло 26 запитів на отримання публічної інформації. Найбільшу зацікавленість викликала інформація про стан розрахунків з бюджетом, наявність чи відсутність заборгованості по платежам, матеріали документальних перевірок. По 7 запитам на інформацію органами Міндоходів Київської області відмовлено у наданні інформації. Причиною відмови було те, що запитувана інформація про особу не стосувалася запитувача.