Працівники Міндоходів Київщини допомогли одягнути бійців 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь»

Батальйон сформовано з «небайдужих» мешканців Київської області, які протистоятимуть ворогам в районі проведення АТО. Українським бійцям не вистачає багато чого необхідного і тому працівники органів Міндоходів  Київської області вирішили допомогти.

Цими днями  заступники начальника ГУ Міндоходів у Київській області Володимир Фурлет та Руслан Щава зустрілися з військовослужбовцями Батальйону та передали такі необхідні їм бронежилети, камуфляжну форму, білизну.

«Працівники  органів Міндоходів у Київській області вирішили допомогти бійцям підготуватися до боїв та організували  добровільний збір коштів серед своїх рідних і друзів, а також перерахували одноденний заробіток для закупки бронежилетів та пошиття камуфляжної форми і білизни», – повідомив  Володимир Фурлет.

Сьогодні настав саме той момент, коли вся нація повинна згуртуватися і об’єднатися в одному пориві. «Допомогти тим, хто йде у бій заради тих, хто залишається вдома, – наш обов’язок – як земляків, як українців – патріотів», – зауважив Руслан Щава.