Перелік документів необхідних для отримання електронно-цифрового підпису

ДПІ в Обухівському районі повідомляє перелік документів необхідних для отримання електронно-цифрового підпису (ЕЦП), що дає змогу звітувати в електронному вигляді до органів Міндоходів та інших контролюючих органів:

Реєстрація фізичної особи (фізичної особи – підприємця)

Під час реєстрації заявник (фізична особа-підприємець) надає такі документи:

• заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД Міндоходів та формування посиленого сертифікату відкритого ключа; (бланк заяви можливо отримати в каб. 202)
  • паспорт або копію паспорту заявника (копії 1-6 сторінок), засвідчену власноручним підписом власника;
  • копія облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО).
  • електронний носій для ЕЦП : флешка – 1шт., або диск – 2 шт.

Реєстрація юридичної особи
Під час реєстрації уповноважена особа заявника (довірена особа) надає такі документи:

• заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання посиленого сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД Міндоходів та формування посиленого сертифікату відкритого ключа; (бланк заяви можливо отримати в каб. 202)
  • оригінал статуту юридичної особи (положення про установу, філію) або його нотаріально засвідчену копію (надається виключно для ознайомлення);
  • документи, що підтверджують повноваження керівника заявника (копія наказу про призначення тощо);
  • документи, що підтверджують належність підписувача до юридичної особи – заявника та його повноваження, засвідчені печаткою та особистим підписом керівника юридичної особи;
  • копії паспортів заявника та підписувачів (копії 1-6 сторінок), засвідчені власноручними підписами власників паспортів;
  • копія облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО керівника та головного бухгалтера) у разі, якщо формуються сертифікати для керівника та бухгалтера.
  • електронний носій для ЕЦП : флешка – 1шт., або диск – 3 шт.