Особливості заповнення звіту з ЄСВ

Фахівці ДПІ в Обухівському районі нагадують, що щомісячний звіт з ЄСВ надається  працедавцями (підприємствами та підприємцями) протягом 20 днів після звітного місяця за формою згідно з додатком 4 Порядка 454.

Звіт подається страхувальником чи його уповноваженою особою за місцем реєстрації в органах доходів і зборів  одним із наступних способів:

– у електронній формі засобами електронного зв’язку, дотримуючись умов відносно реєстрації електронного підпису  відповідальних осіб в порядку, визначеному законодавством;

–  на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника і скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на  електронних носіях інформації;

– на паперових носіях якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше 5-ти чоловік.

УВАГА! Звіт надісланий поштою – не вважається поданим. При цьому якщо юридичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або інших умовах, передбачених законодавством, звіт ними не подається (тобто, звіт з прочерками здавати не потрібно). В той же час якщо керівник є найманою особою на підприємстві, заробітну плату потрібно нараховувати і, відповідно, нараховувати  єдиний            внесок у загальному порядку.