На переможному п’єдесталі і юні жителі Київщини

Протягом січня–квітня 2014 року учнівська молодь приймала участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни», який проводився територіальними органами Міндоходів під егідою Міністерства доходів і зборів України.

Цього року конкурс проходив у якісно новому форматі, об’єднавши три напрямки дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори.  В конкурсі брали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій: 9–11, та 12–15 років.

Підростаюче покоління Київщини теж долучилась до участі у конкурсі, що дало можливість виявити, наскільки діти розуміють роль, місце та значення податків, як орієнтуються в сьогоденні. Крім того, це стало чудовою можливістю для юних дарувань творчо реалізувати свої ідеї та продемонструвати свій талант.

Переможців завершального етапу Всеукраїнського конкурсу було визначено компетентним журі у Міністерстві доходів і зборів України 20 червня 2014 року. Приємно відзначити, що журі не обійшло осторонь робіт майбутніх платників Київщини, а високо оцінило їхній талант, креативність і новизну бачення податкової системи,   та присудило почесні призові місця.

ГУ Міндоходів у Київській області висловлює подяку всім учням, які прийняли участь в конкурсі, та щиро вітає:

–                 Владислава Охріменка із зайнятим 3 місцем за напрямом «Художні твори» у І віковій категорії;

–                 Марію Шевченко-Корженецьку із занятим 2 місцем за напрямом «Художні твори» у ІІ віковій категорії;

–                 Інну Руденко із зайнятим 2 місцем за напрямом «Літературні твори» у І віковій категорії.

Крім щирих слів вдячності, на переможців конкурсу чекають  нагороди, які будуть вручені керівництвом Міністерства доходів і зборів України.