На Обухівщині доходи задекларував олімпійський чемпіон Сергій Бубка

Цими днями державну податкову інспекцію в Обухівському районі відвідав відомий український спортсмен, олімпійський чемпіон, а нині – президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Метою його відвідин було виконання важливого громадського обов’язку – декларування доходів, отриманих у 2013 році.

Сергій Назарович, який проживає на території Обухівського району, особисто подав декларацію про майновий стан та доходи, отримані протягом минулого року та звернувся до співвітчизників зі зверненням проявити суспільну свідомість та виконати свій громадський та патріотичний обов’язок, задекларувавши доходи: „Я, як громадянин цієї країни, намагаюсь робити все можливе, щоб мої діти пишались тим, що вони українці, тож вважаю своїм обов’язком прийти до податкової інспекції та задекларувати доходи, думаючи про майбутнє батьківщини та виконуючи свій громадський обов’язок. Хочу зауважити, що саме платники податків будують економічну стабільність нашої держави. Сподіваюсь, що більшість із них усвідомлює важливість декларування доходів як виконання свого обов’язку щодо сплати податків перед державою та суспільством. Закликаю всіх громадян країни наслідувати мій приклад, адже декларування доходів здійснюють громадяни всіх цивілізованих країн світу. ” – наголосив президент НОК.

Фахівці ДПІ в Обухівському районі нагадують, що термін декларування доходів громадян за 2013рік, встановлений згідно з Податковим кодексом України, триває до 1 травня 2014 року, тож громадяни, які мешкають у м.Обухові та Обухівському районі, можуть подати декларацію про доходи та майновий стан, а також отримати безоплатно бланк податкової декларації та консультацію щодо її заповнення у кімнатах № 107, 103 за адресою: м. Обухів, вул Каштанова 20. Крім цього, консультацію можна отримати у телефонному режимі, зателефонувавши за телефонами: (045-72) 6-45-81, 6-50-06.