На Київській митниці Міндоходів затримано 30-тонну партію екзотичних фруктів та овочів

До митного поста «Східний термінал» Київської митниці Міндоходів з метою митного контролю та оформлення товару отримувачем товару ТОВ “Т” подано три митні декларації. В деклараціях заявлялися фрукти та овочі різних найменувань та ваги.

Перевезення здійснювалось трьома автотранспортними засобами.

Під час проведення митного огляду виявлено, що у митних деклараціях отримувачем вказано невірні дані щодо ваги товару: дорогі позиції товарів, такі як ананаси, баклажани, гуава, авокадо, рамбутани, томарини, мангостани, маракуйа, кумкват, карамбола, личі та інші екзотичні фрукти та овочі заявлені у значно меншій кількості, ніж фактично виявлено.

Так як зазначені дії керівника ТОВ «Т» мали ознаки порушення митних правил, співробітниками Київської митниці Міндоходів складено протоколи про порушення митних правил, санкції статей яких передбачають конфіскацію не задекларованих товарів та накладення штрафу розміром 100% вартості предметів правопорушення на недобросовісного підприємця.