На Київській митниці Міндоходів упереджено незаконне ввезення партії тютюнових виробів

Нещодавно, під час проходження митного контролю, громадянка України,  яка прилетіла з Куби транзитом через м. Москва, намагалася незаконно перевезти через митний кордон України партію  сигар.

Пасажирка обрала для проходження митного контролю «зелений коридор», тим самим заявивши, що переміщувані нею товари не підлягають письмовому декларуванню та оподаткуванню митними платежами.

Після опитування громадянки про наявність у неї тютюнових виробів, в її валізі поверх особистих речей, без ознак приховування, виявлено  173 сигари: 125 сигар довжиною 12см та 48 сигар довжиною 15см. Сигари знаходилися в фірмовій дерев’яній упаковці коричневого кольору з надписом «COHIBA Habana, Cuba».

Відповідно до Митного кодексу України громадяни можуть ввозити на митну територію України тютюнові вироби в ручній поклажі або у супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування, із розрахунку на одну особу у кількості 200 сигарет або 50 сигар.

На підставі норм Митного кодексу України, пасажирці пропущено 50 сигар довжиною  12см «COHIBA Habana, Cuba». Інші 123 сигари вилучено  та складено протокол  про порушення митних правил.