На Київщині зупинено розкрадання державних коштів

Співробітниками оперативного управління Броварської ОДПІ викрито факт ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «Ф», виробника лікарських засобів.

У 2012-2013 роках ТОВ «Ф» стало переможцем тендерних процедур, що проводились Міністерством охорони здоров’я України по виконанню загальнодержавних програм з постачання лікарських засобів, фінансування яких проводилося за рахунок коштів державного бюджету. В ході перевірки встановлено, що частина бюджетних коштів, у розмірі 4,2 млн. грн., була перерахована постачальнику з ознаками фіктивності. Також виявлено, що ТОВ «Ф» використовувало в процесі виробництва імпортну сировину, яка ввозилася по заниженим цінам.

Згідно акту перевірки, ТОВ «Ф» донараховано податку на додану вартість у сумі  понад 913,7 тис. грн. та зменшено збитки на 5,3 млн. грн., тобто у значних розмірах.

За фактами ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «Ф» розпочате досудове розслідування кримінального правопорушення внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань.