На Київщині здійснено вилучення контрафактних тютюнових виробів

Працівниками оперативного та слідчого управлінь фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Київській області припинена діяльність міжрегіональної злочинної схеми з транспортування, зберігання та збуту оптових партій підакцизної групи товарів контрабандного походження.

27 березня цього року на підставі ухвал Солом’янського районного суду проведено 8 обшуків у м. Києві, в наслідок чого перекрито міжрегіональний канал надходження підакцизних товарів контрабандного походження на територію м. Києва та Київської області з метою подальшої реалізації споживачам.

За результатами проведених обшуків, в боксах  гаражних кооперативів виявлено та вилучено 117 тис. 78 пачок (без марок акцизного податку та підробними марками акцизного податку) контрафактних тютюнових виробів в асортименті, загальною орієнтовною вартістю 1,8 млн. грн. та  автомобіль марки «TOYOTA HIACE» орієнтовною вартістю 250 тис. грн. – речовий доказ транспортування з метою збуту контрафактних тютюнових виробів.

За фактом незаконного збуту тютюнових виробів, незаконно виготовлених з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя та здоров’я людей, громадянка ”Ф” знаходиться під слідством.

Досудове розслідування кримінального провадження  триває.