На Київщини підтримують ідеї добра та людяності

Цього року в квітні  проведено Всеукраїнський місячник Червоного Хреста  під гаслом «Місія доброчинності».

Органи Міндоходів Київської області, знаходячи різні способи повсякденного практичного вираження ідеї доброчинності, теж долучились до благодійної акції.

12–й рік поспіль ГУ Міндоходів у Київській області опікується  вихованцями дитячого будинку “Материнка” у м. Біла Церква. Цього року напередодні Великодня із «місією доброчинності» керівництво управління відвідало своїх підопічних та вручило їм смачні подарунки. Працівники Головного управління щомісячно перераховують благодійні внески із заробітної плати на рахунок дитячого будинку.

Податківці Васильківщини долучились до розповсюдження серед мешканців міста та району благодійних марок, на виручені кошти з яких – близько 13 тис. грн. – до Великодня було сформовано 150 продуктових наборів, які були вручені жителям міста та району, що обслуговуються міськрайонним Товариством Червоного Хреста. Кошти, зібрані за продаж благодійних марок серед працівників ДПІ у Києво-Святошинському районі та Ірпінської ОДПІ, передано районній організації Товариства Червоного Хреста України і будуть спрямовані для соціально-побутової допомоги найбільш уразливих верств  населення.

Фахівці Макарівського відділення Ірпінської ОДПІ зібрали на підтримку військових підрозділів  благодійну допомогу вигляді продуктів харчування.

23 квітня за ініціативою начальника Броварської ОДПІ Андрія Гуцала відбулася зустріч з представниками благодійного фонду «Благомай», на якій обговорювались шляхи допомоги дітям-сиротам дитячого будинку «Надія» Броварського району. В ході зустрічі прийнято рішення про передачу подарункових наборів та соків  15 дитячим будинкам Київської області, які знаходяться під опікою БФ «Благомай».

Працівники Вишгородської ОДПІ, за ініціативою Вишгородської районної організації Товариства Червоний Хрест, долучилися до збору коштів та продуктів харчування під час місячника та вирішили передати одній із військових частин, де по мобілізації служать молоді люди з Вишгородського району.

З метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш уразливих верств населення, постійної уваги до проблем самотніх та самотньо проживаючих громадян похилого віку, працівниками ДПІ у м.Славутичі зібрана благодійна допомога  у вигляді коштів,  одягу, предмети гігієни.

ДПІ в Обухівському районі кілька років поспіль підтримує тісний зв’язок з Трипільською школою-інтернатом, опікується проблемами закладу та надає посильну допомогу в їх вирішенні. Цього року в рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста колектив ДПІ в Обухівському районі перерахував утриманий із місячної заробітної плати добровільний внесок у фонд підтримки учнів, що навчаються в підшефному третьому класі.

Працівниками органів Міндоходів Білоцерківщини, Бориспільщини, Тетіївщини та Переяславщини організовано збір грошових коштів, які передані організації Товариства Червоного Хреста та в подальшому будуть використані для потреб верств населення, якими опікується організація.

Благодійна діяльність є невід’ємною складовою роботи органів Міндоходів.