Київською митницею Міндоходів попереджена контрабанда холодної зброї

Працівники Київської митниці Міндоходів викрили спробу незаконного переміщення зброї через митний кордон України.
Так, на митний пост «Бориспіль-аеропорт», на адресу українського підприємства, надійшов вантаж зі Сполучених Штатів Америки. Згідно з митною декларацією вантаж задекларовано як обладнання для занять спортом на свіжому повітрі вартістю в середньому 170-290 доларів США.
Згідно з експертним  висновком, вантаж являє собою арбалети у кількості 24-ох штук, які відносяться до механічної метальної холодної зброї.
Фактична вартість арбалетів на сайті підприємства-виробника становить 1180-1700 доларів США, що свідчить про заниження вартості ввезених товарів у 7-8 разів.
За матеріалами Київської митниці Міндоходів, по даному факту розпочато кримінальне провадження. Одночасно розглядається питання щодо перевірки дотримання податкового законодавства підприємством-імпортером при сплаті податків до Державного бюджету України.