Головні пріоритети в роботі Київської митниці Міндоходів

Вдосконалення системи, якісне обслуговування, спрощення документообігу, недопущення корупційних діянь, упередження переміщення контрабандних товарів, під таким гаслом відбулася зустріч в.о. начальника Київської митниці Міндоходів Михайла Іванюка, керівного складу митниці з представниками найбільших платників, які здійснюють митне оформлення нафтопродуктів. У зустрічі також прийняли участь представники Департаменту митної справи Міндоходів України та Київської облдержадміністрації.

Михайло Іванюк наголосив, що Київська митниця Міндоходів працює у штатному режимі, підтримуючи економічну стабільність Держави.

Запрошені жваво обговорювали проблемні питання, які виникають при здійсненні митного оформлення нафтопродуктів. Основна увага була зосереджена на можливості нарощування імпортно-експортного потенціалу в сьогоднішніх умовах. Обговорювалися шляхи вирішення проблемних питань.

В результаті плідного діалогу з представниками бізнесу вирішено ряд питань, які дозволять пожвавити експортно-імпортні операції. Зустріч показала необхідність постійного діалогу. Тому вирішено і в подальшому спільно розглядати всі проблемні питання.