Електронна звітність – найсучасніший варіант звітування

Фахівці ДПІ в Обухівському районі нагадують, що усі без виключення платники податків мають право формувати та подавати звітність в електронному вигляді. Для цього на веб-порталі Міндоходів з 1 січня 2014 року працює електронний сервіс «Електронний кабінет платника податків».Щоб скористатися послугою електронного звітування, необхідно отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається в Акредитованому центрі  сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів.

Електронний цифровий підпис відкриває безліч можливостей, а саме: ви маєте змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність; подання звітності відбувається у будь-який  зручний для вас час впродовж доби, навіть в останній день подання звітності; можливість переглядати інформацію про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків); отримати інформацію про заборгованість зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів); користуватись Податковим календарем, тощо. А також усі дані електронного звіту автоматично переносяться  з бухгалтерської програми. Конфіденційність під час передачі, отримання квитанції- відповіді, автоматичне отримання  в електронному вигляді  нових форм звітності при змінах у законодавстві та  інформування про стан звітності – усе це вам гарантовано,  шановні платники податків.

До уваги платників податків, які ще не мають електронного цифрового підпису! 22.07.2014 в ДПІ в Обухівському районі (каб.202) з 10.00 працюватиме представник відділення Акредитованого центру сертифікації ключів, який безкоштовно видаватиме ключі електронного цифрового підпису. Обов’язковий попередній запис: в каб.202 або за тел.7-04-79.