До уваги платників податків: СЕМІНАР!!!

ДПІ в Обухівському районі запрошує платників податків взяти участь у семінарі, на тему: „Останні зміни у податковому законодавстві. Практика та рекомендації. Застосування РРО з контрольною стрічкою в електронній формі. Декларування доходів громадян, проведення річних перерахунків податку на доходи фізичних осіб”.

У семінарі візьмуть участь заступник начальника ГУ Міндоходів у Київській області Пєхова В.М.,  провідні фахівці ГУ Міндоходів у Київській області, лектори ВГО „Асоціація платників податків України” у Київській області.

Семінар відбудеться 16 квітня 2014 року о 10.30 за адресою: м.Обухів, вул. Київська, 117, актова зала РЦКД (районний центр культури та дозвілля).

Вхід безкоштовний.