Час пити чай. Накрито на 1800 персон.

Співробітниками Київської митниці Міндоходів попереджено незаконне перевезення 300 чайних наборів.

Днями, до митного поста «Святошин», директором ТОВ «К», подано електронну митну декларацію з метою випуску для вільного обігу на митній території України вантажу «Вироби столові зі скла механічного виготовлення», який надійшов на адресу ТОВ «К» від відправника з Китаю.

Пропуск вантажу через митний кордон України  здійснено Південною митницею Міндоходів відповідно до супровідної документації. Товар перевозився вантажним автомобілем.

Під час проведення митного огляду вантажу  виявлено товар, що не заявлений  у митній декларації, а саме: набір склянок з блюдцем  (склянки та блюдця – по 6 шт. в наборі) без артикулів, у кількості – 300 наборів.

Згідно митного законодавства України співробітниками Київської митниці Міндоходів  складено протокол про порушення митних правил, а 300 наборів вилучено до винесення рішення судом у справі.