Бізнес Київщини обговорював реформування податкової системи та переваги створення Служби фінансових розслідувань

22 серпня 2014 року у приміщенні ГУ Міндоходів у Київській області відбулася зустріч в.о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області Олександра Базанова та в. о. заступника начальника — начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Київській області Дениса Жемчужного з представниками бізнеса.

Платники прийняли активну участь в обговоренні Концепції реформування податкової системи України, погодившись з тим, що більшість запропонованих змін давно назріла.  Підприємці відзначили, що зміни в ставках нарахування ЄСВ та податку на доході фізичних осіб знизять навантаження на фонд оплати праці, сприятимуть соціальній справедливості та виведення зарплат з ”тіні”.

Бухгалтери підприємств з радістю почули, що Концепція реформування передбачає довгоочікуваний облік відповідно зі стандартами бухгалтерського обліку з урахуванням лише 3-х податкових різниць.

Не всі запропоновані зміни одержали підтримку. Присутні надали свої пропозиції та зауваження до концепції.

Запропоноване створення Служби фінансових розслідувань отримало підтримку бізнесу, але при умові передбачення у її положенні запропонованих пропозицій.

Всі пропозиції будуть направленні для врахування до Державної фіскальної служби України.