ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

У Держкомтелерадіо України до 10 серпня 2021 року триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія у розмірі 20 тис. грн. присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку висунення на здобуття премії. Можуть бути роботи авторів, так і творчих колективів.

На здобуття Премії до 10 серпня 2021 року подаються:

– клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора;

– примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

– копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії  колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору.

Прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua.

З положенням про премію можна ознайомитись на веб сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії»

Телефони для довідок: (044) 278-86-96

Інформує: КОДА Управління культури