В Українці реалізовано ефективні інженерні рішення з покращення роботи системи поверхневого водовідведення

Останнім часом дощить. І це привід проаналізувати результативність роботи системи відведення дощових вод. Нагадуємо, проблематика ця існує стільки, скільки років нашому славному місту, адже при проектуванні та будівництві вулиць деякі важливі речі не були враховані. При значних опадах в певних, добре відомих нашим містянам локаціях, стояли справжні “озера”. Але значною мірою вдалось це виправити.

Детально проаналізувавши найбільш проблемні ділянки, були запропоновані та успішно реалізовані ефективні інженерні рішення, які втілили в життя підрядні організації, спільно з фахівцями управління розвитку інфраструктури ВК УМР. «Найбільша проблема була в районі будинку Енергетиків, 3 у напрямку до дитячого майданчика, який ми всі знаємо, як “кораблик” – коментує начальник управління розвитку інфраструктури ВК УМР Олексій Шевченко. –  Встановлено автоматичну систему відкачування з дренажного колодязя, що дозволило нарешті закрити це питання. Також були відпрацьовані наступні локації: по вул. Південна на перехресті з Приозерною (влаштовано ливнестоки з обох боків дороги); по вул. Південна в місці з’єднання з вул. Промислова (оптимізовано існуючу систему, трохи модернізували і розчистили забиту піском мережу); по вул. Юності в р-ні зупинки «Залізнична станція» (відвели воду в іншому напрямку, закладено нову лінію); біля Юності 15 в р-ні «ледачої» вежі (алея між гуртожитком ліцею та Юності 15 – скористалися особливостями рельєфу); заїзд на територію ліцею (від магазину господарочка також працює автоматизована система відкачування з дренажного колодязя); по пр-ту Дніпровський в районі пішохідного переходу (біля кафе «Світлиця» влаштували новий ливнеприймач та врізали його в існуючу систему); біля будинку Дніпровський проспект, 4 (тут довелось влаштовувати новий дренажний колодязь). Також роботи виконані по вул. Соснова: проїзд від Соснової 8-10 у бік Соснової, 7, перед містком. Влаштували новий ливнеприймач та відвели воду з найнижчої точки дороги.

За словами Олексія Шевченка, роботи будуть продовжуватись. Системно, раціонально та ефективно.