ШОСТА СЕСІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ВІДБУЛАСЬ

Міський голова оголосив шосте засідання Української міської ради VIII скл. 3 червня 2021 року таким, що не відбулось через відсутність кворуму на засіданні Української міської ради VIII скл.

Присутні депутати:

12. Ревуцька Ярослава Олександрівна
13. Сутковий Сергій Юрійович
14. Шмагель Алевтина Павлівна

Найважливіші питання для всієї громади залишаються не вирішеними, з них низка соціальних пунктів, зокрема, програма підтримки безоплатного стоматологічного обслуговування соціально незахищених верств населення та дітей Української міської територіальної громади, програми активного дозвілля для дітей та підлітків, не проголосовано за фінансування поточного ремонту доріг по населених пунктах Української громади, внесення змін до статуту Академічного ліцею № 1, Академічного ліцею № 2, Трипільського ліцею, Жуківцівської гімназії, Витачівської гімназії, внесення змін до програми «Тепла оселя» на 2020-2023 роки щодо відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків у м. Українка, які беруть участь у програмах державної установи «Фонд енергоефективності», зокрема у програмі підтримки енергомодернізації багатокварних будинків «Енергодім», затвердженої рішенням 73 сесії Української міської ради VII скликання від 24.09.2020 р., затвердження Положення про порядок поховання та надання ритуальних послуг на території населених пунктів Української міської територіальної громади та інші, не менш важливі для розвитку, функціонування та діяльності територіальної громади.

Також не було розглянуто звернення депутатів фракції політичної партії «Європейська солідарність», які не підтримують нової системи призначення житлових субсидій.

Перед депутатами які зареєструвалися та були присутні у сесійній залі, виступив представник обласної організації партії «Слуга народу» Вадим Пасічнюк. Він повідомив, що такі дії місцевих депутатів фракції «Слуга народу» в Українській міській раді суперечать основним принципам та не підтримуються обласним керівництвом партії.

Свою думку висловив і начальник Обухівського відділу поліції головного управління національної поліції в Київській області Олег Петренко. За його словами, Українська громада єдина на сьогодні, в яку повинно було зайти 3 офіцери громади. Це на сам перед безпека дітей та кожного українчанина, і мешканці не повинні втрачати таку змогу отримати посилену безпеку на території Української громади.

Тільки спільними зусиллями й при конструктивному діалозі громада матиме змогу розвиватись.