Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

ЩО ТРЕБА РОБИТИ У ВИПАДКУ ВІЙНИ АБО НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Коли розмова заходить про війну, наша свідомість автоматично малює епічні, сповненні мужності, героїзму і самопожертви картини кіно, майстерно створені маститими художниками кінематографістами. Але жоден маститий художник не зможе змалювати біль і страждання більш півмільйона загиблих військовиків під час штурму Букринського плацдарму, «чорносвиточників», які лягли в три шари на Лютіжському плацдармі чи бої за Харків, де армія втрачала до 10 тисяч убитими червоноармійцями щоденно. Приклади безглуздого героїзму, мужності і самопожертви у тій війні можна наводити багато, але жоден кінематографіст ніколи не зможе зняти епічну картину про страждання мирного населення у тій війні.

Ще страшніша сумна статистика сучасних війн і конфліктів, де Російська Федерація застосовує свої військово-космічні війська і хімічну зброю – Сірія, Лівія, Іран, Чечня, Грузія, не так давно Афганістан та інші країни. Ця сумна статистика полягає у тому, що співвідношення загиблого мирного населення і військовиків складає 9 до 1. Тобто із кожних 10 загиблих – 9 це мирне населення. Це свідчить у першу чергу, що сьогодні у світі не існує дієвих інженерно-технічних засобів захисту мирного населення від сучасного ракетного, авіаційного, артилерійського озброєння.     

Ми уже більш як 8 років перебуваємо у стані війни з агресивним загарбником – це у два рази більше ніж так звана «Великая Отечественная война» і на два роки більше ніж Друга світова війна, в яку було втягнуто понад 80 країн світу (майже половина усіх існуючих держав планети). Кожен день ворог погрожує нам на кордонах повномасштабним застосуванням ракетного, авіаційного та артилерійського озброєння. І врятуватися від його масової вражальної дії можна тільки завдяки потужній національній армії України (як в людському, так і технічному вимірі), підтримці наших союзників і партнерів, далекоглядній українській дипломатії і українському народу, який готовий зі зброєю у руках відстоювати своє право на вільне життя, а часто і просто право на фізичне існування, від його рішучості і готовності до національного спротиву.

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.

Також, у виконавчому комітеті Української міської ради продовжує формуватися консультаційний пункт з питань цивільного захисту, де мешканці міста Українки та Української міської територіальної громади матимуть можливість ознайомитися з основними правилами поведінки та порядком дій в умовах надзвичайної ситуації техногенного, природного та військового характеру.

Відділ оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення виконавчого комітету Української міської ради

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено