Сьогодні з самого ранку набережну Українки заповнила енергія молоді, патріотичний настрій та особлива атмосфера єдності. Прапори, усмішки, командний дух та хвилювання учасників створили справжню атмосферу важливої події. Уже втретє в нашій громаді відбулася військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), яка об’єднала активних учнів гімназій, ліцеїв, професійного училища та медичного коледжу громади.
Розпочався день урочистою ходою і відкриттям заходу.

З початком гри учасників привітали секретар Української міської ради Катерина Проценко, начальниця управління гуманітарного розвитку Оксана Інккіна та староста Жуківцівсько-Верем’яцького старостинського округу Світлана Граб. У своїх словах вони побажали учасникам сили духу, впевненості, командної підтримки та гідно пройти всі випробування.

«Джура» вкотре доводить: у нашій громаді зростає сильне, свідоме та небайдуже покоління молоді. Саме через такі події формується патріотизм, характер і цінності, які сьогодні є надзвичайно важливими для майбутнього України!
