Інформація до відома громади – території та об’єкти природно-заповідного фонду

Сектор екології та природних ресурсів управління економічного розвитку виконавчого комітету Української міської ради повідомляє, що згідно із  інформативним листом Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент)  на території Української міської територіальної громади, в яку входять м. Українка, с. Плюти, с. Трипілля, с. Вітачів, с. Халеп’я, с. Жуківці, с. Щербанівка, с. Верем’я, розташовані наступні території та об’єкти природно-заповідного фонду:

– ландшафтний заказник місцевого значення «Урочище «Калинове», загальною площею 114,0 га. Охоронне зобов’язання покладено на
ДП «Ржищівське лісове господарство»;

– ландшафтний заказник місцевого значення «Щербанівський», загальною площею 67,2 га. Охоронне зобов’язання покладено на ДП «Ржищівське лісове господарство»;

– лісовий заказник місцевого значення «Стугна», загальною площею
58,5 га. Охоронне зобов’язання покладено на ДП «Київське лісове господарство».

Крім того, на вищезазначеній території частково розташовані наступні території та об’єкти природно-заповідного фонду, а саме:

– ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Козинський», площею орієнтовно 234,7784 га (загальна площа – 967,0 га). Охоронне зобов’язання покладено на Обухівську районну державну адміністрацію;

– ландшафтний заказник місцевого значення «Обухівський», площею орієнтовно 162,4 га (загальна площа – 298,5 га). Охоронне зобов’язання покладено на ДП «Київське лісове господарство»;

– загальнозоологічний заказник місцевого значення «Стайківські обрії», площею орієнтовно 190,8 га (загальна площа – 212,0 га). Охоронне зобов’язання покладено на Кагарлицьку районну державну адміністрацію.

Режим територій та об’єктів природно-заповідного фонду визначається відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд України» з урахуванням їх класифікації та цільового призначення. Ознайомитись з розташуванням вищезазначених територій та об’єктів природно-заповідного фонду можна на сайті Департаменту (http://ecology-kievoblast.com.ua/) у розділі «Моніторинг довкілля».