Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

6 ЧЕРВНЯ ЗАПЛИВИ НА ВІДКРИТІЙ ВОДІ – «ДЕСНА 6.5»

У неділю, 6 червня в акваторії річки Десна в Київській області відбудуться неймовірно видовищні запливи на відкритій воді – «Десна 6.5».

До участі в змаганнях зареєструвалися понад 200 учасників в п’ятьох вікових категоріях.

Стартове містечко відкриється о 8:00. Старт змагань відбудеться о 10.00 біля станції порятунку “Десна” в селі Рожни, а фініш запливу – в селі Пухівка (пляж).

На всіх гостей чекає насичена розважальна програма, що пройде в спеціально обладнаному фінішному містечку, яке готове привітно зустріти всіх смаколиками та різноманітними цікавинками. Подія фемілі-френдлі, тому учасників та гостей запрошують брати рідних, близьких та друзів. Організатори також заохочують приходити зі своїми улюбленцями.

Звертаємо увагу, що захід відбудеться з дотриманням протиепідемічних заходів, що були запроваджені на час карантину. Усі волонтери, організатори та робітники стартового містечка пройдуть тести на COVID-19. Також, перед отриманням стартового пакету всім учасникам вимірюватимуть температуру безконтактним термометром (Увага! При температурі вище 37 С допуск до участі в змаганнях не надається).

Захід проводиться ГО “Я.Громада” за підтримки Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та Відокремленого підрозділу федерації плавання України в Київській області.

Запрошуємо плавців – до участі, глядачів – насолодитися екстремальним запливом, а всіх разом – відпочити з користю для здоров’я!

Інформує: Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації

Попередня Мінцифри та МОЗ запустили національний тест на цифрову грамотність для медиків

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено