Земля для воїнів АТО

За сприяння міського голови Павла Козирєва вдалося повернути у власність громади міста земельну ділянку площею 1,27 гектара, яка в минулому перебувала у приватній власності».

7 квітня в малій залі Української міської ради відбулася зустріч заступника міського голови, координа­тора штабу допомоги воїнам АТО при виконавчому комітеті Оксани Кирилюк з учасниками АТО та членами їхніх родин. Також на зустрічі були присутні секретар міської ради Михайло Тупицький та керуюча справами виконкому Катерина Проценко. Перш ніж перейти до обгово­рення земельних питань, Окса­на Олександрівна привітала всіх присутніх зі святами та пере­дала вітання від міського голо­ви Павла Козирєва. Нагадавши присутнім про комплексну про­граму підтримки воїнів АТО та їхніх родин, заступник міського голови пояснила про причи­ни, які уповільнюють процес відшкодування коштів за сплату комунальних послуг. Українська міська рада за власною ініціативою вирішила надавати допомогу воїнам АТО, не чека­ючи оформлення посвідчення учасника АТО, для воїнів на­шого міста цілком достатньо довідки, що підтверджує участь у АТО. Адже влада міста добре розуміє, що процес оформлен­ня всіх потрібних документів досить тривалий, а допомагати потрібно вже зараз. Нагадала Оксана Кирилюк і про те, що діти учасників АТО мають пра­во на безкоштовне відвідування всіх спортивних секцій і гуртків міста та повністю звільняються від сплати за харчування в дошкільних закладах Українки.

kupit_uchastok

Доповіла пані Кирилюк і про те, що при Обухівській райдержадміністрації створена координаційна рада, яка має займатися виділенням земель­них ділянок воїнам АТО. До складу ради від нашого міста увійшли учасник АТО Юрій Ковтун та Оксана Кирилюк. На жаль, поки що це земель­не питання залишається не вирішеним.

Далі з питань виділення зе­мельних ділянок доповідав се­кретар міської ради Михайло Тупицький.

Він повідомив, що за спри­яння міського голови Павла Козирєва вдалося повернути у власність громади міста зе­мельну ділянку площею 1,27 гектара, яка в минулому пере­бувала у приватній власності та надати її воїнам АТО. Ділянка досить перспективна, адже і газ, і електрика підведені, поблизу протікає річка Козинка.

Присутні на зборах ухва­лили рішення організуватися, створити Спілку воїнів АТО міста Українки і вже самостійно, без втручання міської ради вирішувати принципи надан­ня земельних ділянок та їхні площі. Міська рада гарантує консультативну допомогу та юридичний супровід із пер­ших днів створення Спілки і в подальшому оформленні документів.

Для початку було вирішено створити робочу групу, яка займеться підготовкою до уста­новчих зборів, які призначено на 14 квітня о 18.00.

До її складу увійшли Тарас Сапожков, Анатолій Масюк, Олександр Лукашук, Андрій Павленко, Олександр Логви­ненко та Денис Плющ.

Уже 9 квітня депутати Української міської ради мають ухвалити з питань землі два рішення.

Перше – про розробку де­тального плану території, друге – про резервування цієї території саме для воїнів АТО.