Українська міська рада Обухівського району Київської області згідно до вимог ст.10, 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», інформує про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту ДДП – Детального плану території для забудови земельних ділянок розташованих в межах Української міської ради Обухівського району Київської області для забезпечення відкритого доступу впродовж всього періоду громадських обговорень та отримання зауважень і пропозицій громадськості.

Із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проектом документа державного планування є можливість ознайомитися на офіційному сайті за посиланням: https://ukrainska-gromada.gov.ua/

Громадськість у межах встановлених Законом України строки має право подати (письмова/електронна форма) зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Детального плану території для забудови земельних ділянок розташованих в межах Української міської ради Обухівського району Київської області.

Зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО проекту Детального плану території для забудови земельних ділянок розташованих в межах Української міської ради Обухівського району Київської області подаються до Української міської ради Обухівського району Київської області у письмовій формі (08720, Київська обл., Обухівський р-н, м. Українка, площа Шевченка, буд. 1) та електронному вигляді (rada@ukrainka.org). Реєстрація, розгляд та врахування зауважень та пропозицій громадськості до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки будуть прийматися впродовж 15 днів з дня її оприлюднення: з 28.10.2022 до 11.11.2022.