Громадське обговорення проекту Договору про співробітництво Української міської та Козинської селищної територіальних громад

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» на підставі розпорядження виконавчого комітету Української міської ради № 196 від 13.06.2023 року «Про громадське обговорення проекту Договору про співробітництво територіальних громад у сфері соціального захисту населення».

Виконавчим комітетом Української міської ради проводиться громадське обговорення проекту Договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Українською міською територіальною громадою та Козинською селищною територіальною громадою у сфері соціального захисту населення,  у формі забезпечення надання соціальних послуг мешканцям Козинської територіальної громади фахівцями комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Української міської ради.

Громадське обговорення починатиметься з моменту опублікування  оголошення на сайті виконавчого комітету Української міської ради у розділі «Думка громади» за посиланням:  https://ukrainska-gromada.gov.ua/forum Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення приймаються до 27.06.2023 рокуна електронну скриньку cnsp_umr@ukr.net. із зазначення власного ім’я та прізвища.