Оголошення про скликання позачергової сесії Української міської ради

У п’ятницю, 18-го жовтня, відбудеться позачергове засідання 43-ї (бюджетної) сесії Української міської ради.

Депутати заслухають звіт про виконання бюджету Української міської територіальної громади за І півріччя 2024 року; розглянуть питання про внесення змін до комплексної Програми будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів комунальної власності та об’єктів інфраструктури, питання внесення змін до міських цільових Програм та ін.

Загалом, сесія передбачає  розгляд 9-ти питань порядку денного, з якими можна ознайомитись за посиланням: https://ukrainska-gromada.gov.ua/ova_doc/43-sesiya-pozachergova-18-zhovtnya-project

Онлайн-трансляція засідання буде доступна на офіційному веб-сайті громади.