Зміни у призначенні субсидій та пільг

Розпочався  новий опалювальний сезон, через війну частині жителів нашого міста та району, які раніше отримували субсидії та пільги на житлово-комунальні послуги (ЖКП), їх перепризначать автоматично.

Хто не отримував допомогу на оплату ЖКП, потрібно буде звернутися за її призначенням.

За призначенням субсидії можна звернутися будь-коли – протягом усього опалювального сезону, проте для отримання допомоги за весь такий сезон звернутися потрібно до його початку чи протягом двох місяців після.

Для призначення житлової субсидії потрібно подати:

–    Заяву про призначення та надання житлової субсидії;

– Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Куди звертатися?

Заяву та декларацію для призначення субсидії можна подати:

1. До 30 листопада 2022 року: поштою до органу соцзахисту населення за місцем проживання.

2. Незалежно від дати звернення:

– особисто до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади;

– ЦНАПу;

– в електронній формі через портал “Дія”.

3. З 1 грудня 2022 року:

– поштою або особисто до сервісного центру Пенсійного фонду України;

– в електронній формі через вебпортал електронних послуг ПФУ та мобільний додаток ПФУ.

Найважливіша зміна – впроваджується екстериторіальний принцип призначення субсидій. Тобто, заяву можна подати до будь-якого сервісного центра ПФУ – незалежно від місця реєстрації.

Інформує: начальник відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) Наталія ВАСИЛИШИНА