Музей Вікентія Хвойки, що в с. Халеп’я, поповнився новими експонатами.

23 червня музей Вікентія Хвойки, що в с. Халеп’я, поповнився новими експонатами. Сам Вікентій Хвойка був археологом-самоуком, але це аж ніяк не применшує його досягнень в цій сфері. Саме він був першовідкривачем Трипільської та Черняхівської культур.

Громадська спілка «Народний музей України» давно і тісно співпрацює з багатьма музеями України, і цього разу презентувала декілька виробів трипільського гончарства експонатів в Музей Вікентія Хвойки, що знаходиться в селі Халеп’я Української громади. Найціннішим експонатом стали трипільські нитки, яким 5140 років!

На церемонії вручення артефактів були присутні: Голова Обухівської районної ради Антон Карманов, голова Обухівської райдержадміністрації Олександр Гомон, та голова Української міської ради Олександр Туренко.

Старший співробітник музею Василь Трубай надзвичайно вдячний такому поповненню та запрошує усіх бажаючих відвідати музей Трипільської культури Вікунтія Хвойки в селі Халеп’я.