УКРАЇНСЬКА ГРОМАДА «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту нашого середовища.

В рамках акції залучаються до участі у здійсненні зазначених заходів комунальні підприємства, бюджетні установи та громадяни нашої громади. Проводяться заходи ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних майданчиків, місць для вигулу домашніх тварин, кладовищ, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, а також забезпечується очищення від сміття берегів водойм.

3 квітня на території Верем’янського старостинського округу відбулась весняна толока з прибирання території парку. Учасники акції – депутати Української міської ради, спільними зусиллями покращили функціональність парку  та поліпшили  санітарний стан території.

Кожен повинен розуміти, що краса нашого міста залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання порядку – це запорука здоров’я та краси нашої громади!

Як це відбувалося, дивіться докладніше у відео: