Позачергове засідання виконавчого комітету Української міської ради

Позачергове засідання виконавчого комітету Української міської ради відбулось у середу, 22 лютого.
У ході засідання підтримано рішення про внесення змін до номенклатури та обсягів матеріально-технічних засобів, що підлягають закладанню у місцевий резверв виконавчого комітету для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Підтримано рішення про виділення коштів з резервного фонду бюджету громади в сумі 898 тисяч 568 грн на виготовлення проєктно-кошт документації з будівництва двох модульних залізобетонних укриттів.
Прийнято рішення про встановлення ТОВ Профпереробка тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами. Нагадаємо з тарифами можна ознайомитись на офіційному сайті громади. Детальніше у сюжеті: