Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Навчатися ніколи не пізно

В нашій громаді пенсіонери можуть з користю проводити вільний час, отримати нові знання і можливість ділитися ними, розширяти коло спілкування та інтересів. Інститут третього віку – це не тільки активне дозвілля, а на сам перед, самопізнання та самореалізація. Тому що, життя літньої людини має бути яскравим та насиченим. Навчання для студентів є абсолютно безплатним, оскільки – це соціальний проєкт, що колектив втілює в життя.

Інститут третього віку в м. Українка, на базі Палацу культури Енергетик, запрошує на навчання людей старшого віку та надає підтримку фізичних, психологічних та соціальних здібностей. На даний час працює 21 факультет та 4 факультативи. Це спортивно – оздоровчі заняття (йога, фітнес, скандинавська ходьба, гімнастика), бальні танці, інформатика, українська мова та література,  кулінарія та психологічні тренінги. У постійному процесі розвитку відкриваються нові напрямки навчання та відбуваються тематичні майстер-класи. На цьому тижні розпочав свою роботу факультет «Писанкарства».

Ректор – куратор Леся Дзебчук в навчальному процесі допомагає крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект. Вже 186 студентів та 49 першокурсників записані до соціального проєкту та відвідують заняття.

Попередня «Мій улюблений композитор»

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено