Легкоатлетичним забігом українчани вшанували загиблих воїнів

28 серпня в Українці відбувся забіг приурочений до Дня захисника України. Це Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Організатором заходу в Українській міській громаді є управління гуманітарного розвитку за підтримки Української міської ради спільно з громадською організацією «Спілка учасників АТО міста Українка».

На площі Красноштана ранком суботи зібралися у спортивному вбранні учасники забігу різного віку, волонтери та спортсмени, ветерани АТО, рідні, друзі та знайомі захисників, а також представники виконавчого комітету та депутати Української міської ради. Кожен учасник пробігає дистанцію 2400 метрів по міській набережній із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України та ніколи вже не ходитиме по цій землі.

До присутніх із промовами звернулися заступник міського голови Агнеса Олково-Михницька та голова громадської організації «Спілка учасників АТО міста Українка» Олексій Відоменко. Загиблих захисників України вшанували хвилиною мовчання.

Сьогодні кожен учасник мав змогу продемонструвати свою вдячність захисникам, згадати про земляків, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та подякувати і підтримати близьких наших Героїв.

Слава Україні! Героям слава!