До уваги мешканців Української міської територіальної громади

Досвід проведення заходів із подолання пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом Sars-Cov-2, свідчить, що найбільш дієвим способом убезпечити себе, своїх рідних та оточуючих від тяжкої недуги є вакцинація. Вакцинація здійснюється під спостереженням лікарів і зводить до мінімуму ризики для життя і здоров’я. Саме вакцинація дає надію на контроль над небезпечною недугою.

Це особливо важливо для мешканців Української міської територіальної громади, які належать до групи ризику розвитку ускладнень у наслідок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом Sars-Cov-2. До групи ризику відносяться особи, які в анамнезі мають наступні хронічні захворювання:

• тяжкий перебіг артеріальної гіпертензії;
  • декомпенсований цукровий діабет;
  • імуносупресивний стан;
  • тяжка хронічна патологія дихальної та серцево-судинної систем;
  • ниркова недостатність;
  • аутоімунні захворювання;
  • тяжкі алергічні хвороби;
  • цереброваскулярні захворювання у стадії декомпенсації;
  • онкологічні захворювання.

Адже усім відомо, що у більшості випадків людей убиває не стільки сама гостра респіраторна хвороба COVID-19, а ті страшні наслідки й ускладнення, які ця хвороба викликає.

Досвід масової вакцинації населення громади продовж останніх місяців демонструє позитивні результати. За цей час не зафіксовано жодного випадку ускладнення здоров’я вакцинованих, як наслідку застосування вакцини.

Для усіх бажаючих пройти вакцинацію, виконавчий комітет Української міської ради інформує, що станом на серпень 2021 року, на території Української міської територіальної громади функціонують:

Центр вакцинації у місті Українка, вул. Київська, 1, Українська АЗПСМ, поліклініка ІІ поверх, кабінет № 24 та № 28.

Вакцинація здійснюється щоденно, сім днів на тиждень, з 09.00 до 15.00 години.

В центрі застосовуються вакцини:

• CoronaVac, розроблена китайською компанією Sinovac;
  • Pfizer/BioNTech, розроблена німецькою компанією BioNTech спільно з американською компанією Pfizer і китайською Fosun Pharma.

У звязку із підвищеною популярністю й особливостями зберігання та застосування вакцини Pfizer/BioNTech, усім бажаючим вакцинуватися цією вакциною, необхідно попередньо звернутися до Центру вакцинації за телефоном (067) 166-32-79 та погодити день та час для проведення вакцинації.

Пункт щеплення в селі Трипілля, вул. Шевченка, 41-Б, (Амбулаторія ЗПСМ).

Вакцинація здійснюється з понеділка до суботи з 09.00 до 13.00 години. Неділя вихідний.

В пункті щеплення застосовується вакцина CoronaVac, розроблена китайською компанією Sinovac.

Пункт щеплення в селі Григорівка, вул.Соборна, 2-д, (Амбулаторія ЗПСМ).

Щеплення вакциною CoronaVac здійснюється щоденно, без попереднього запису та узгодження графіка вакцинації, як у Центрі вакцинації в місті Українка, так і в пунктах щеплення у селах Трипілля та Григорівка, у визначений графіком роботи час.

Мешканцям сіл Жуківці, Щербанівка, Халеп’я, Верем’я, Витачів, яким складно дістатися центру вакцинації чи пунктів щеплень, необхідно звернутися до старости села, для організації або централізованого підвозу бажаючих вакцинуватися до визначених медичних установ, або організації вакцинації бажаючих у селі виїздною групою вакцинації.

Інфорує: Начальник відділу оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту виконавчого комітету Української міської ради