Всеукраїнська акція Герой-рятівник року!

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха. Донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Взяти участь у Всеукраїнській акції “Герой-рятівник року” може кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою “Герой-рятівник року” Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій, під час урочистого святкування Дня рятівника.

Організаторами акції виступає Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Всеукраїнський благодійний фонд “Сприяння державній пожежній охороні”.

Акція проводиться протягом року.

Якщо Ви стали свідком випадку, коли під час пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної ситуації людина проявила мужність та героїзм при порятунку життя іншого громадянина, телефонуйте за номером (04572) 5-05-61.

Обухівський РС ГУ ДСНС