З нагоди Дня Незалежності України відзначили кращих працівників Трипільської ТЕС

Напередодні національного свята на території Трипільської ТЕС відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України. Адміністрація та профком Трипільської ТЕС нагородили грамотами найкращих працівників за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок в забезпечення електростанції.
Сергія Федорова – начальника зміни станції персоналу при керівництві
Георгія Ветчінкіна – слюсаря з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів 6 р. ЦЦР-1
Олену Трофименко – інженера з нормування праці 1 кат. ЦТАВ
Олексія Бабича – слюсаря з ремонту парогазотурбінного устаткування 6 р. ЦЦР-2
Андрія Запорожця – електрозварника ручного зварювання 6 р. ЦЦР-3
Наталію Демченко – техніка 1 кат. ХЦ
Олександра Ясакова – начальника ЦПП
Сергія Воропая – майстра з ремонту устаткування паливоподавання у місцях його встановлення ЦПП
Наталію Олкову – заступника начальника ВМТП
Дмитра Дроня – старшого машиніста КТЦ
Василя Медведського – електрослюсаря з ремонту електричних машин 6 р. ЕЦ
Вікторію Перепечай – прибиральника виробничих приміщень ГО
Олександра Сугака – водія автотранспортних засобів АТЦ
Зою Мінченко – завідувача виробництва ВРП

Для колективу було представлено цікаву тематичну виставку «Незалежність не впала нам з неба», а також виступ отамана Зеленого у виконанні артиста Владислава Дриня.
Волонтерська організація «Материнське серце» спільно з ГО «Об’єднання майстрів творча спадщина» Обухівський народний мистецький центр презентували показ традиційного народного вбрання Обухівщини «Правічне дерево життя». Процес створення кожного елементу українського вбрання був не тільки клопіткою працею, а й ритуалом самовираження в прояві декору, колірних особливостях і прикрасах.
На завершення заходу для присутніх з музичним подарунком виступила заслужена артистка України Наталія Пелих.
Вітаємо працівників Трипільської ТЕС та бажаємо подальших успіхів у будь-яких починаннях.