Робоча зустріч в межах проєкту ЄС «Моніторинг енергоресурсів та термомодернізація будівель з використанням відновлювальних джерел енергії в місті Українка»

Сьогодні в Українці відбулась чергова робоча зустріч в межах проєкту ЄС «Моніторинг енергоресурсів та термомодернізація будівель з використанням відновлювальних джерел енергії в місті Українка».
До нас завітали керівник Команди підтримки CoM-DeP Ян Ваандерс та технічний експерт Команди підтримки Дмитро Іваненко.

Виконавчий комітет на зустрічі представляли перший заступник міського голови Григорій Ткаченко та начальник фінансового управління Світлана Лех.

Зібрання проводилося, аби обговорити діяльність проєкту у 2021 році, окремі аспекти майбутньої звітності перед Європейським Союзом, певні проблемні моменти, які потрібно вирішити, щоб проєкт і далі впевнено рухався вперед.

Як зазначив технічний експерт Дмитро Іваненко, роботи, які вже проведено на об’єктах – Спортивному комплексі та Палаці культури «Енергетик» – не викликають сумнівів щодо їх якості. Це підтвердили усі моніторингові візити, які здійснювали представники Команди підтримки протягом усього періоду термомодернізації. Це дуже важливо, адже, цей проєкт демонстраційний і він має слугувати прикладом того, як саме має бути проведена термомодернізація за найвищими вимогами та європейськими стандартами.
Спорткомплекс готовий на 90%, і найближчим часом планується ввести його в експлуатацію. У Палаці культури проведено 10% робіт, і найактивніша їх фаза, а саме – зовнішні роботи, розпочнуться, щойно на вулиці потепліє.

Результатом зустрічі стало напрацювання ряду першочергових кроків, які необхідно виконати, аби проєкт рухався вперед і був завершений у визначений строк – до вересня 2021 року.
Бережемо енергію разом!

Проєкт реалізує виконавчий комітет Української міської ради за підтримки Європейського Союзу в межах програми «Угода мерів – Демонстраційні проєкти» CoM-DeP.