ПАМ’ЯТАЄМО ТА ШАНУЄМО ЛІКВІДАТОРІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Кажуть час гоїть рани, але чорнобильські події й через роки болять. 35 років не вщухає біль, не можливо стерти з пам’яті найстрашнішу техногенну та екологічну катастрофу сучасності.

Українська територіальна громада із сумом на душі пам’ятатиме мужність тисячі добровольців – пожежників, військовослужбовців, медиків-ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Герої, які ціною власного життя і здоров’я, захистили людство від невидимого страшного ворога та зберегли тисячі життів і доль. Адже наслідки катастрофи й масштаби трагедії могли бути набагато більшими.

26 квітня о 18.00 год відбудеться онлайн захід присвячений до 35-х роковин Чорнобильській АЕС. Долучитися до пам’ятного вечора “Чорнобильський пил по душах мете, Чорнобильський пил на роки осідає…”

У підготовці заходу участь взяли відділ культури управління гуманітарного розвитку, Українська школа мистецтв та Палац культури “Енергетик”.

Попередня КОМІСІЯ ТЕБ НС УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ПРО ЗМІНИ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ