На території Української МТГ проводяться заходи для збільшення та збереження зелених насаджень

Видалення омели, санітарна обрізка дерев та їх кронування – необхідні заходи для збереження насаджень здоровими та молодими. Такі роботи з благоустрою у нашій громаді здійснюються навесні та восени. Наразі у межах Української міської територіальної громади продовжуються роботи з видалення аварійних дерев, обрізування та видалення дерев, вражених омелою, санітарне, формувальне, омолоджувальне обрізування. Відповідні роботи виконуються згідно з Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом  Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України N105 від 10.04.2006р та «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затверджених постановою КМУ, N1045 ( зі змінами ) від 1.08.2006р.».

Нагадуємо, за результатами аукціону відповідні роботи виконує ПП «Бриз Дніпра». Після завершення робіт виконавчий комітет Української міської ради планує забезпечити висадку зелених насаджень у межах Української міської територіальної громади. Робимо місто зеленим!

За інфомацією Управління розвитку інфраструктури виконавчого комітету УМР